Povinné ručení a havarijní pojištění v jednom

Vozidla na silnici

Koupili jste si nové auto a zvažujete, jak si ho pojistit? Máme pro Vás typ. Sjednejte si povinné ruční a havarijní pojištění v jednom. Má to své výhody. V jedné pojistné smlouvě budete mít zajištěnou oboustrannou pojistnou ochranu na Vaše motorové vozidlo. Asi nikdo nemyslí při koupi nového vozu na nehodu, ale v tomto případě se vyplatí zvážit všechna možná rizika, která Vás mohou poškodit při provozování Vašeho motorového vozidla na pozemních komunikacích. Budete mít pokrytá veškerá možná rizika škod, jen když si uzavřete povinné ruční a havarijní pojištění v jednom. Pojištění se vztahuje na vzniklé škody na zdraví a majetku. Další výhodou je i možné zvýhodnění ceny pojistného. Pojišťovny obvykle zohledňují v ceně počet sjednaných pojištění.

Povinné ručení a havarijní pojištění rozdíl

Povinné ručení a havarijní pojištění rozdíl spočívá v obsahu pokrytí případných rizik vyplývajících z provozování motorového vozidla. Povinné ručení kryje vzniklé škody, které způsobíte jinému účastníkovi silničního provozu. Havarijní pojištění je určené na pokrytí škod, které jste si způsobili sami na vlastním motorovém vozidle. Havarijní pojištění se dá využít i pro případy, kdy je viník nehody neznámý anebo ujel z místa nehody.

Nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění

Jak získat nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění? Tak za prvé – sjednejte si ho najednou. Za druhé - jezděte pokud možno bez nehod. Za třetí - sjednejte si s pojišťovnou více pojištění v rámci jedné smlouvy. Za čtvrté – využijte srovnání cen na Internetu. Za páté – uzavřete povinné ručení a havarijní pojištění online. Online pojištění bývají cenově zvýhodněná. Za šesté – využijte akčních slev. Pojišťovny čas od času poskytují akční slevy v rámci své strategie.

havarijní pojištění kalkulačka, nové pojíštění od Top pojištění