Jak uzavřít povinné ručení a havarijní pojištění

Pokud už jste se rozhodli, že uzavřete povinné ručení i havarijní pojištění u jedné pojišťovny, můžete si zvolit způsob, jakým obě pojištění uzavřete – zda využijete služeb poradců, půjdete přímo na pobočku nebo zastoupené pojišťovny nebo zda si vyberete sami a uzavřete povinné ručení a havarijní pojištění online z domova. Každý z těchto způsobů má své výhody i nevýhody, záleží pouze na Vašem rozhodnutí a na tom, co je pro Vás nejpohodlnější.

Srovnání nabídek šetří finance

Pojišťovny se přímo předhánějí a v reklamních spotech se Vás snaží přesvědčit, že právě jejich pojišťovna je ta nejlepší pro Vás. Vždy se vyplatí jednat s rozvahou a získat nabídky a kalkulace od několika pojišťoven a tyto nabídky porovnat. Pozorný výběr Vám může ušetřit nemalé finance. Jedno mají všechny pojišťovny společné – uzavření povinného ručení a havarijního pojištění se vždy vyplatí a je doprovázeno dalšími zvýhodněními.

Pojišťovny Vám vyjdou vstříc

Máte-li jasnou představu o povinném ručení i havarijním pojištění, vyjdou Vám pojišťovny vstříc a budou se snažit upravit produkt tak, aby Vám vyhovoval. Mnoho parametrů je volitelných a záleží vždy na přání zákazníka. Většina pojišťoven je schopna zhotovit Vám pojištění na míru. Zvláště v případě, když budete chtít uzavřít jak povinné ručení, tak havarijní pojištění a vyberete si ještě další připojištění.

Povinné ručení a havarijní pojištění online

Stále oblíbenější je možnost sjednat si povinné ručení i havarijní pojištění online. V pohodlí domova a v čase, který je pro Vás nejvhodnější, si vyzkoušíte různé kalkulace pojištění, pročtete si v klidu jak nabídky, tak smluvní podmínky a nemusíte nikam chodit. Vše uzavřete prostřednictví internetu a originály smluv Vám ještě přijdou poštou. Tento způsob si pro svou flexibilitu získává stále více příznivců.

havarijní pojištění kalkulačka, nové pojíštění od Top pojištění